KURUMSAL

HAKKIMIZDA 2018-05-15T09:51:38+00:00

BiZ

Yaşar Elektromekanik  Spa Ekipmanları

Spatech, sektöre sunulan ithal ürünlerle ilgili yaşanan sorunları (fiyat, kalite, satış, servis) zamanında fark ederek, pazardaki ithal ürünlerle fiyat ve kalite bazında rekabet edebilecek ürünlerin imalatını yapmak amacıyla 2011 yılında Antalya’da kurulmuştur.

İlk imalatına öncelikle spa işletmelerinin en yoğun sorun yaşadığı ve satış sonrası destek konusunda yalnız kaldığı ürün olan buhar jeneratörü ile başlayan Spatech, sahadan alınan olumlu geri dönüşleri değerlendirerek öncelikle bu ürün gamında model ve kapasite çeşitliliğini arttırmıştır. Sektördeki yoğun talep sonucu 2014 yılında da sauna sobaları imalatına başlayan Spatech gelen talepleri her anlamda karşılar hale gelmiştir. Önce güvenlik ve kalite mantığıyla hareket eden, üretimini yaptığı ürünlerde kullanılan tüm ara mamul ve hammaddelerde sadece TSE, CE, ve TUV sertifikalı ürünler kullanan Spatech, 2016 yılında ürettiği tüm ürünlerini yetkili sertifikasyon kuruluşlarında ilgili testlerden geçirterek CE belgelerini almıştır.

Spatech; Hem bireysel ev kullanıcıları, hem de profesyonel tesisler için elektrikli sauna ısıtıcıları, buhar odası jeneratörleri ve kontrol ünitelerini, spa alarm sistemlerini üretmektedir. Bir spa tesisinde olmasını istediğiniz diğer ekipmanlar içinde (macera duşları, kar çeşmesi, ısıtmalı yataklar, şok duş kovaları) imalat, tedarik, yedek parça ve servis gibi imkanları ev ve işletmelerin hizmetine sunabilmektedir.

Klasik Buhar Jeneratörü

Elektrot Bolyerli Buhar Jeneratörü

Elektrikli Sauna Isıtıcısı

Faydalı Model Patenti

Spatech Marka Tescili

Yaşar Elektromekanik  Spa Ekipmanları
Etiler Mah. 869. Sk No:10/A Muratpaşa/ANTALYA
T: 0242 311 97 39 F: 0242 205 44 98 info@spatech.com.tr