SPA ALARM SİSTEMLERİ

Kablosuz Alarm Sistemleri 2018-03-21T12:45:54+00:00

Kablosuz (RF) Alarm Sistemleri

Spa merkezlerinde bulunan sauna, buhar odası ve hamamlar ve masaj odaları için üretilmiş kablosuz uyarı sistemleridir. Özellikle çalışan tesislerde sonradan resepsiyon ile sauna ve buhar odası arasında kablo çekmek neredeyse imkansızdır. Spatech RF kablosuz alarm sistemi bu tip işletmelerde ideal çözümler sunar.

Rf teknolojisi sayesinde resepsiyon ile sauna ve buhar odaları arasında maksimum 50mt. kadar tek yönlü haberleşme sağlanabilir.

AS-RF04

Alarm Konsolu-RFK

4 ayrı panele kadar tek taraflı haberleşme sağlar. Alarm oluştuğunda sesli ve flaşörlü uyarının yanı sıra konsol üzerinde bulunan röle kontağı da aktif hale gelerek farklı uyarı sistemlerinin de çalışması sağlanabilir. Konsol üzerinde bulunan reset butonu ile alarm resetlenir.

AS-RFS

Sauna Alarm Paneli

Sauna Alarm Paneli: Saunaya uyum sağlaması için Ayous ağacından yapılmış panel üzerine monte edilmiş sauna sıcaklığına dayanıklı alarm butonu ve vericisinden oluşur.

AS-RFB

Buhar Odası Paneli

Buhar Odası Paneli: Buhar odasınının nemine ve sıcaklığına dayanıklı etanj kutu üzerine monte edilmiş buton ve vericiden oluşur.

Yaşar Elektromekanik  Spa Ekipmanları
Etiler Mah. 869. Sk No:10/A Muratpaşa/ANTALYA
T: 0242 311 97 39 F: 0242 205 44 98 info@spatech.com.tr